Корпус пластиковий КДЕ-1 та КДЕ-3 (далі корпус або виріб) призначений для зовнішнього (вуличного) встановлення однофазних або трифазних приладів обліку електричної енергії та пристроїв захисного відключення. Для захисту від несанкціонованого доступу всередину, передбачено можливість пломбування корпусу обліку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Квартирний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 266 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розрахункова кількість модулів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,65 ₴


