Клемна колодка ділима e.tc.stand. призначена для приєднання мідних або алюмінієвих провідників в колах електроустановок
змінного струму напругою 400 В та частотою 50 Гц.
змінного струму напругою 400 В та частотою 50 Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Наявність ізоляції | Так |
| Довжина | 91 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Колір ізоляції | Прозорий |
| Кількість отворів для кріплення | 12 |
| Одноразове з'єднання | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 4 кв.мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний струм | 3 А |
| Максимальное напряжение | 400 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,33 ₴
