USB-розетка типу А+С, 2,4 А, Венге Sedna Elements
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD181402_360-seq_CL/20220404T1115/360 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD181402_IOP-L_CL&p_File_Type=rendition_4000_png |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 100...240 В змінний струм +/- 10 % на 50/60 Гц |
| Валюта | UAH |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Вхідна потужність | 12 В |
| Відтінок основного кольору | колір дерева венге |
| Глибина | 43 мм |
| Глибина встановлення | 31 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для багатожильний кабель(і)| 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для гнучкий кабель(і) |2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для жорсткий кабель(і) |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Колір | колір дерева венге |
| Кількість клем | 2 Гвинтові затискачі |
| Маса нетто | 0.082 кг |
| Матеріал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Внутрішня кришка|PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка|ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): Центральна плата |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номінальна вихідна потужність | 12 В |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Робоча температура навколишнього середови | 0-40 °C |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серія продукту | Sedna Design & Elements |
| Споживання енергії [Вт] | 0.075 В |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Стандарти | ETSI EN 301 489-4 |
| Статус серії | old |
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Сумісність продуктів | Мобільний/планшет Android | Мобільний/планшет Windows|Мобільний/планшет Mac iOS |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5-50 °C |
| Термін служби в годинах | 30000 рік 12 В |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 USB тип A 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ, максимальний струм навантаження: 2.1 A|1 USB тип C 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ, максимальний струм навантаження: 2.4 A |
| Тип виробу або компоненту | USB-розетка |
| Тип захисту | захист від короткого замикання |
| Тип конектора | USB тип C| USB тип A |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Штрих-код | b3606481512413 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 959,28 ₴


