Кнопковий вимикач Sedna Design, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://youtu.be/LPYca55kiNg |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD111111_IOP-left_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Інструкція | #https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=WD_SDD111111_EN&p_File_name=SDD111111-Push-button-Wiring-Diagram-EN.png|https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=WD_SDD111111_EN&p_File_Type=rendition_1500_jpg# |
| Актуатор | Кнопковий вимикач |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина | 37 мм |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Гнучкість кабелю | багатожильний | гнучкий|жорсткий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY|професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Кількість клавіш | 0 |
| Маса нетто | 0.058 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номінальний струм | 10:00 AM |
| Область застосування продукту | push-button |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серія продукту | Sedna Design & Elements |
| Спосіб кріплення | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок|монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 46-60 мм |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тип технології | електромеханічний |
| Функція перемикання | Однополюсний |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Штрих-код | b3606481478160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,74 ₴




