Картковий вимикач Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD111121, механізм з супортом білого кольору. Картковий вимикач має безгвинтові клеми підключення. Пристрій може бути встановлений приховано. Спосіб кріплення: монтажними лапками, гвинтами. Функції комутації: готельна картка, картковий вимикач, вимикач. Номінальний струм 10AX, максимальна потужність 2300 Вт. Ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 42 мм, глибина виступу становить 24 мм. Вага 0,064 кг. Ступінь захисту IP20. Пристрій має знак якості CE. Будучи виготовленим із термопластичного ABS-UV-стабілізованого матеріалу, картковий вимикач надійний і стійкий. Обробка поверхні глянцева, що створює висококласне та елегантне відчуття в кімнаті. Sedna Design & Elements – це серія преміум-продуктів з різноманітними сучасними кольорами та текстурами. Штучні матеріали серії Sedna Design & Elements додадуть елегантості та легкості вашій оселі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://youtu.be/LPYca55kiNg |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD111121_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Валюта | UAH |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина | 45 мм |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Гнучкість кабелю | жорсткий|гнучкий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Код кольору | RAL 9003 |
| Колір | Білий |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2.5-2.5 мм² |
| Маса нетто | 0.064 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номінальний струм | 0.416666666666667|10 AX на 250 В змінний струм |
| Область застосування продукту | key-card switch |
| Покриття поверхні | глянцевийSDD111121 |
| Сертифікація виробу | GOST-R |
| Серія продукту | Sedna Design & Elements |
| Спосіб кріплення | гвинтами|монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 52-68 мм|монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 51-70 мм |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | Картковий вимикач |
| Функція перемикання | Енергозберігаючий карман для карт |
| Штрих-код | b3606481478221 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901,68 ₴




