Розетка для виводу кабеля Білий Sedna Design
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD111903_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Валюта | UAH |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина | 73 мм |
| Глибина проекції | 31 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY|професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Код кольору | RAL 9003 |
| Колір | Білий |
| Кріплення механізму | гвинти або монтажні лапки |
| Маса нетто | 0.067 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номінальний струм | 25 A на 250 В змінний струм |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Сегмент ринку | житловий |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серія продукту | Sedna Design & Elements |
| Спосіб кріплення | гвинтами або монтажними лапками, Робочий діапазон монтажних лапок 45-56 мм |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Вивід кабелю |
| Штрих-код | b3606481478498 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565,34 ₴




