Аудіорозетка, Береза Sedna Elements
1 206,82 ₴
- В наявності
- Код: SDD180411
Аудіорозетка, Береза Sedna ElementsВ наявності
1 206,82 ₴
+380 (97) 649-58-00
- +380 (98) 262-12-48
Аудіорозетка, Береза Sedna Elements
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD180411_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Валюта | UAH |
| Відтінок основного кольору | колір березового дерева |
| Глибина | 53 мм |
| Глибина проекції | 31 мм |
| Гнучкість кабелю | жорсткий|гнучкий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 7 мм |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Колір | березовий |
| Кріплення механізму | гвинти або монтажні лапки |
| Кількість кабелів | 1 кабель(лі) 1.5-1.5 мм² |
| Кількість розеток | 2 |
| Маса нетто | 0.058 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Покриття поверхні | матовий |
| Серія продукту | Sedna Design & Elements |
| Спосіб кріплення | гвинтами|монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 52-71 мм|монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 51-70 мм |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | Гніздо гучномовця |
| Штрих-код | b3606481481160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 206,82 ₴