Телекомунікаційна розетка Schneider Electric Sedna Design & Elements RJ45+RJ11 SDD180468, механізм з супортом кольору березова деревина. Має обтискні клеми підключення. Пристрій може бути встановлений приховано. Спосіб кріплення: монтажними лапками, гвинтами. Ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 37 мм. Ступінь захисту IP20. Будучи виготовленою із термопластичного ABS-UV-стабілізованого матеріалу, телекомунікаційна розетка надійна і стійка. Пристрій має знак якості CE. Пристрій кваліфікується як екологічний продукт преміум-класу без використання небезпечних речовин. Пристрій не містить ртуті і важких металів. Поверхня покрита плівкою. Sedna пропонує всі сучасні можливості, які повинні перевершити очікування замовника і принести більше комфорту та зручності людям різного віку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD180468_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD1xx4xx_SDD5xx4xx_HW_EN |
| Валюта | UAH |
| Відтінок основного кольору | колір березового дерева |
| Глибина | 37 мм |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клеми підключення | IDC: RJ45|IDC: RJ11 |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Область застосування продукту | Комунікаційні функції |
| Оздоблення поверхні | декоративне покриття |
| Опис виробу | механізм з фіксуючою рамкою та накладкою |
| Покриття поверхні | матовий |
| Сегмент ринку | малий комерційний|житловий |
| Серія продукту | Sedna Design & Elements |
| Спосіб кріплення | гвинтами|монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 48-81 мм |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | телефон + розетка для передачі даних |
| Тип екранування кабелю | UTP |
| Тип телефонної розетки | RJ11 |
| Штрих-код | b3606481467720 |
| інструкція з монтажу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960,96 ₴


