Розетка для передачі даних Sedna Design & Elements. Механізм із супортом та рамкою. Колір виробу венге. Клеми підключення обтискні. За допомогою відповідної монтажної коробки можна вбудувати пристрій в поверхню стіни. Спосіб кріплення пристрою монтажні лапки, гвинти. Виготовлена з термопластичного ABS-UV стабілізованого матеріалу, комп'ютерна розетка надійна та стійка. Покриття поверхні глянцеве, що надає приміщенню елегантного та висококласного вигляду. Ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 35 мм, глибина виступу 13 мм. Продукт не містить SVHC (особливо небезпечних речовин). Ступінь захисту IP20. Продукт не містить ртуті та важких металів. Sedna Design & Elements - це преміальна лінійка продуктів, які випускаються в різноманітних сучасних кольорах. Завдяки своїм текстурам вони створюють відчуття дерева, каменю, металу та скла в оселях ваших клієнтів. Разом з Wiser, новий асортимент Sedna - це також просте рішення для розумного будинку, яке відповідає потребам і стилю життя ваших клієнтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD181461_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору | колір дерева венге |
| Відтінок основного кольору | колір дерева венге |
| Глибина | 35 мм |
| Глибина проекції | 13 мм |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ISC02297EN |
| Клеми підключення | IDC |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Область застосування продукту | Комунікаційні функції |
| Оздоблення поверхні | декоративне покриття |
| Опис виробу | механізм з фіксуючою рамкою та накладкою |
| Покриття поверхні | матовий |
| Сегмент ринку | житловий|малий комерційний |
| Серія продукту | Sedna Design & Elements |
| Спосіб кріплення | гвинтами|монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 51-80 мм |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | Мультимедійна розетка |
| Тип екранування кабелю | UTP |
| Тип комп'ютерної розетки | RJ45 8 контакт (і) Кат. 6 250 МГц |
| Штрих-код | b3606481468062 |
| інструкція з монтажу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 114,46 ₴



