Датчик руху з вимикачем 160°, 10A, Венге Sedna Elements
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Латвія |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=7qBm--cO-xY |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD181504_IOP-L_CL&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD1xx504_SDD5xx504_HW |
| Валюта | UAH |
| Витримка часу | 2 с...20 хв |
| Відтінок кольору | колір дерева венге |
| Відтінок основного кольору | колір дерева венге |
| Глибина | 48 мм |
| Гнучкість кабелю | гнучкий|жорсткий |
| Горизонтальний кут виявлення | 160-160 ° |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Доступна функція | Автоматичний з ручним регулюванням |
| Знак якості | EAC| CE |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Кількість кабелів | 1 кабель(лі) 2.5-2.5 мм² |
| Маса нетто | 0.092 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номінальний струм | 10 A на 230 В змінний струм 50 Гц |
| Область застосування продукту | Керування світлом |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Покриття поверхні | покритий плівкою |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 5-1000 люкс |
| Робоча температура навколишнього середови | 5-35 °C |
| Сегмент ринку | малий комерційний|житловий |
| Сертифікація виробу | EAC| CE |
| Серія продукту | Sedna Design & Elements |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Статус серії | regular |
| Температура навколишнього повітря для збер | -10-50 °C |
| Тип виробу або компоненту | Датчик руху |
| Тип датчика | PIR |
| Тип керування | автоматичний| датчик руху | дистанційне керування допоміжною кнопкою |ручне управління |
| Штрих-код | b3606481468345 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 486,83 ₴


