Sedna Design & Elements, Blind cover, wood wenge
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD181904_IOP-L_CL&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору | колір дерева венге |
| Відтінок основного кольору | колір дерева венге |
| Глибина | 43 мм |
| Глибина проекції | 31 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Монтажні аксесуари |
| Код УКТЗЕД | 3925908000 |
| Маса нетто | 0.038 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Оздоблення поверхні | декоративне покриття |
| Опис виробу | Несуча рама з центральною пластиною |
| Покриття поверхні | матовий |
| Призначення продукту | Рамка |
| Сегмент ринку | житловий |
| Серія продукту | Sedna Design & Elements |
| Спосіб кріплення | гвинтами і монтажними лапками, Робочий діапазон монтажних лапок 53-72 мм |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип аксесуара/запасної частини | Замикаючий елемент |
| Тип виробу або компоненту | Заглушка |
| Штрих-код | b3606481481795 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982,80 ₴


